Jméno:
 Heslo:

Wandellmere ( Rhodéský ridgeback ) - Novinky

>>>   Lang change
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  
.
23. 02. 2017

Narodily se nám štěňátka - vrh I

Naše fenka Egeria Happy Angel Wandellmere porodila 7.2.2017 svá druhá štěňátka. Otcem je krásný pes Dakarai Django Manwe ( hnědý nos).

 

Narodilo se nám 5 kluků a 5 holek. Dva chlapečci mají zálomek na ocásku, jinak

jsou všechna štěňátka standardní.

 

Začali jsme rodit v 8.15 ráno - Oranžová holčička - 450gramů, standard. 8.22 - růžová holčička - 470gramů, standard. 8.50 - červená holčička - 500gramů, standard. 9.00 - fialová holčička - 410gramů, standard. 10.10 - tyrkys klučík - 440gramů, nestandard( zálomek). 10.30 - Tmavě modrý klučík - 470gramů, standard. 11.40 - zelený klučík - 350gramů, nestandard ( zálomek). 12.10 - Hnědý klučík - 420gramů, standard. 12.50 - černý klučík - 520gramů, standard. A po dlouhé přestávce v 16.30 - žlutá holčička - 470gramů, standard.

 

Gera se o štěňátka krásně stará, nejmladší Safiru ke štěňátkům ještě nepustí, ale starší fenka Artemiska jí v bedně asistuje,už od druhého dne po porodu.

 

Některá štěňátka ještě nemají své páníky, v případě zájmu se nám ozvěte telefonicky - 776275494 nebo mailem - basilissa@seznam.cz

červená fenka zelený pejsek
žlutá fenka Tmavě modrý pejsek
Fialová fenka tyrkysový pejsek
Oranžová fenka černý pejsek
růžová fenka hnědý pejsek


.
28. 02. 2016

Máme štěňátka CH

Narodily se nám štěňátka - vrh CH. Dne 19.2.2016 začala Safirka ráno ve tři hodiny rodit, postupně se jí narodilo 7 kluků a 7 holek. Poslední miminko se narodilo v 10.30. Jedna holčička má kratší ridge, jinak je celý vrh standardní. Porodní váhy miminek jsou od 390 do 510 gramů.

Maminka je naše nejmladší fenka Grace Safira Wandellmere a táta Anthony Joe Bawean´s Hope.

Safirka je skvělá máma a má dostatek mlíčka, tak se ani moc nepřikrmuje. Mimina prostě umělé mlíčko nechtějí. Artemiska je nejlepší babička a stará se o štěňátka spolu se Sáfou.

 

Máme ještě některé štěňátka volné , v případě zájmu se nám ozvěte telefonicky - 776275494 nebo mailem - basilissa@seznam.cz

rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko
rhodéský ridgeback štěňátko rhodéský ridgeback štěňátko


.
05. 02. 2015

Naši malí ridgebackové už mají skoro 1 měsíc

Čas u štěňátek velmi rychle utíká. Není to dlouho se narodily a už běhají a perou se v celém pokoji. Za miminky už jezdí socializační návštěvy a budoucí páníci.Tento týden jsme s porodní bedny udělali záchod na venčení a učíme miminka chodit jen tam. Štěňátka se začínají maličko lišit povahově, někdo je víc mazlivý, někdo si umí zakřičet, když něco chce, ale všeci mají rádi jídlo a pomazlení Laughing K lidem do náruče se cpou velmi rychle a rádi se chovají, zároveň už je začíná bavit vyzkoušet si jestli je ten daný člověk jedlý. Drápky jsme ostříhali až překvapivě lehce, spokojeně jsme to prospali. Kdežto odčervování nemáme rádi, je to totiž pěkně hnusné. Gera je velmi spokojená mamina, líbí se jí přesun štěňátek do celého pokoje na matrace a tráví s nimi spoustu času. Když vidím jak jí natahují cecíky, když si s ní hrají, a jak ona je nechá, tak mám obavy, že bude vypadat trochu vytahaně Tongue out

Tento víkend si už majitelé dovybírají ty svá štěňátka a budeme moci napsat, která miminka ještě čekají na páníky.

Doplňujeme opět fotogalerii těch našich zrzounků.


Štěňátka rhodéských ridgebacků 3 týdny

 

Štěňátka 4. týdenní

 

Někteří mrňousci jsou ještě volní. Pokud máte o některé štěňátko zájem, ozvěte se nám, nebo se dojeďte nezávazně podívat a pomazlit.


 

pan modrý slečna červená
slečna růžová pan černý


.
26. 01. 2015

Štěňátka už budou mít tři týdny

Naši malí mrňousci rostou před očima. Máma Gera má pro ně spoustu mlíčka a jde to poznat.Štěňátka už chodí po celé bedně a začínají být srandovní. Devátý den otevřelo první štěňátko oči, byla to červená holčička, nejmenší ze všech a první viděla na svět. Máme za sebou první odčervení a nikomu to nechutnalo. Ke štěňátkům už pouštíme návštěvy a tak je tu občas tak živo, že si Gerinka nestíhá kontrolovat miminka Laughing

Do bedny už chodí i Artemiska a zdatně Gerči sekunduje. Ke štěňátkům si i lehá a nejraději by je i kojila. Safirka může stále ještě jen nakukovat, tu Gerinka do bedny moc nepouští a když, tak jen tak na krůček a hned ven. Za to my lidé do bedny můžeme, Gerča pak nás i návštěvy využívá jako polštářek a hladící četu pro sebe. A ti naši malí ridgebaci, jak někdo přijde do bedny, tak ho jdou hromadně zalehnout.

Máme spoustu nových fotek, tak je přikládáme ve třech galeriích, podle věku štěňátek.

 

Nové fotky štěňátek z 5. dne věku

Fotky z 11-12. dne života štěňátek

Profilové fotky ze 14 dne

 

Někteří mrňousci jsou ještě volní. Pokud máte o některé štěňátko zájem, ozvěte se nám, nebo se dojeďte nezávazně podívat a pomazlit.

 

pan černý slečna červená
pan zelený slečna růžová

 

 


.
14. 01. 2015

Narodila se nám štěňátka - Vrh H

Z krásného spojení Gery ( Egeria Happy Angel Wandellmere) a Prince ( A´Hil Mozambique Star) se nám 6.1.2015 narodila štěňátka.

Gera začala rodit ve 20:45 a v 1:56 minut na svět přišlo poslední štěňátko. Máme 3 chlapečky a 5 holčiček. Jedna z holek má tři korunky, jinak jsou všechna štěňátka standardní. Největší byla poslední narozená holčička s bílou mašlí -500 gramů a nejmenší bylo páté narozené štěňátko - klučík se zelenou mašlí - 360 gramů

Štěňátka krásně tloustnou a maminka Gera se o ně příkladně stará.Někteří mají černou tlamičku po Princovi a někteří světlou po Gerči.

 

První info je nahráno do odchovů a co nejdříve přidáme váhovou tabulku a barvičky ke štěňátkům. Bílá holčička dostane posléze oranžový obojek, jinak zůstanou barvy mašliček a obojků stejné.

 

A tady jsou fotečky jak nám Gerinka krásně tloustla - Gera březost

 

První fotky štěňátek po porodu

 

Fotečky štěňátek ze 2-6 dne jejich života

 

slečna růžová pan černý


1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21  

Načteno v:

počasí
 
© da.lib